Hurtownia odzieży używanej

Hurtownia odzieży używanej Pro-Handel zajmuje się bezpośrednim jej importem z Anglii. Działając sukcesywnie na rynku sprzedaży hurtownia odzieży używanej zdobyła już spore doświadczenie w obrocie odzieżą używaną.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych odbiorców rozszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż końcówek kolekcji angielskich marek. Licząc na stałą współpracę ze strony naszych odbiorców hurtownia odzieży używanej zapewnia dogodny sposób zakupu towaru sortowanego z tzw. "wieszaka" jak i niesortowanego. Sprzedaż towaru wywieszonego na wieszakach obejmuje pełen asortyment (odzież damską, męską, młodzieżową, dziecięcą) z zakupem na kilogramy. Ponadto firma współorganizuje zbiórki na terenie Wielkiej Brytanii m. in. w systemie: door to door, charity. Niesortowana jest wysyłana bezpośrednio po zbiórce do naszej firmy, przez co hurtownia odzieży używanej Pro-Handel daje gwarancję najwyższej jakości towaru dla swoich odbiorców.

Dysponujemy własną flotą transportową i zapleczem logistycznym w postaci magazynów, dzięki czemu nasza hurtownia odzieży używanej gwarantuje profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do odwiedzenia głównej strony serwisu!
Copyright by Inetmedia
Odzież używana | Odzież używana katowice | Hurtownia odzieży używanej | Hurtownia odzieży używanej katowice | Hurtownia odzieży używanej w Katowicach